Kariyer Astrolojisi

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve özge sema cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyen bir sema fen dalıdır. Bu fen dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların yaşamlarına veçhe veren bir antraktç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çkızılışmalarında, çeşitli sema cisimlerinin insanların kişilik özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar ekseri Burç Yorumları adı altında örgülır.

  • Astrologlar, veladet tarihleri, veladet saatleri ve veladet bölgeleri gibi ferdî bilgileri kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında sadık adımları atmaları derunin tavsiyelerde bulunur ve suret gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini temsil eden ayin burçları ve veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak mevzi kızılır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları temsil eden evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann sene içinde hangi burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan halka şeklinde bir sema haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanların hayatlarına veçhe veren bir disiplindir. Zaman dahi insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine önemli ilişki göstermektedirler. Bununla yan yana astrolojinin uygulanması ve yararlanmaı dair belirli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri adına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseri veladet haritası yorumlamak, kişilik analizi icra etmek, aşk ve ilgi astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, mizaç astrolojisi gibi konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin sundurmaındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne derece sükselı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en asliye görevlerinden biridir. Kişinin veladet tarihine, saatine ve adına gereğince hazırlanan veladet haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin kesin bir istikbal tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan gibi sükselı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı bulunduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji hakkında elan ziyade vukuf sahibi cereyan etmek istiyorsanız, biryoğun terimle katlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin derunin Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve veladet haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi derunin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan talih grupları olarak görülür. Burçlar, bir veladet tarihine gereğince belirlenir ve biryoğun kişiye gereğince kişilik ve gelecekteki vakalar hakkında vukuf verebilir.

  2. Aslan Burcu: çoğunlukla 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlar derunin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli kişilik özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Doğum haritasında Kamer’ın evetğu burçdolaşma. Kamer burcu, bir kişinin hissî yönden nasıl hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı gibi yaşama şekline eser değer.

Burç yorumlaması hakkında çok ziyade vukuf sahibi cereyan etmek derunin, astroloji terminolojisine aşina cereyan etmek önemlidir.

Had Medlulı
Doğum haritası Bir kişinin veladet takkadak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum takkadak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini anlatım etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi hakkında vukuf verir.
Natal harita Doğum hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin sundurmaındaki vakalar ve kişilik özellikleri ile müteallik ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde eylem ederken bir sair gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin sundurmaındaki etkilere eser edebilir.
Retrolar Bir gezegenin veçheünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değmaslahatimlere eser edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak biraz çaba gerektirse de, sadık bir şekilde kullanıldığında, kişilik analizi, istikbal tahmini ve elan sert çok bap hakkında vukuf tevdi dair az çok değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://teknebakimi.name.tr/ https://deodorant.name.tr/ https://buyukgoller.name.tr/ https://silivrimarangoz.name.tr/ https://yemeksiparis.name.tr/ Puro Satın Al
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al